KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13535355
nr 1353 5355
Leif Jacobsson
(f. 1959), Sverige
Oljemålning, "Tidsform". Signerad, daterad -88. Olja på duk, 86x61 cm
Leif Jacobsson, svensk skulptör född 1959.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 18:55:39
12/10 18:26:50